OFF Family Care Soft Spray, aerozol, 100 ml
16.95 zł

OFF Family Care Soft Spray, aerozol, 100 ml

OFF Family Care Soft Spray, aerozol, 100 ml
Ostatnia cena produktu
16.95 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Repelent przeciw komarom, który dzięki nowoczesnej formule pudru jest tak delikatny i suchy, że prawie nie czujesz go na swojej skórze. Nie stosować u dzieci poniżej 2 lat.

Zawartość opakowania

Zawiera 15% N,N-dietylo-m-toluamidu.

Charakterystyka produktu

Po rozprowadzeniu szybko wysycha i natychmiast skutecznie chroni przed komarami aż do 4 godzin.

Stosowanie produktu

Używać zgodnie z instrukcją. Wstrząsnąć przed użyciem. Spryskać równomiernie nieosłonięte części skóry z odległości 15-20 cm. Na twarz i szyję produkt nanosić pośrednio - spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozsmarować. Czynność powtórzyć, kiedy działanie odstraszające zanika.

Uwagi i środki ostrożności

Nie stosować częściej niż 2 razy dziennie. Po użyciu umyć się dokładnie wodą z mydłem. Unikać kontaktu z ustami i oczami. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę (np. po silnym nasłonecznieniu). Nie nanosić na ręce dzieci. Zaniechać stosowania w przypadku wystąpienia podrażnienia. Nie stosować na materiałach syntetycznych oraz skórzanych. Nie spryskiwać produktem mebli, zegarków, powierzchni plastikowych, malowanych i lakierowanych. Do użytku zewnętrznego.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h