ALAnerv, kapsułki, 920 mg, 20 szt.
52.39 zł

ALAnerv, kapsułki, 920 mg, 20 szt.

ALAnerv, kapsułki, 920 mg, 20 szt.
Ostatnia cena produktu
52.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

ALAnerw stosuje się jako preparat odżywiający komórki nerwowe.

Składniki

(2 kapsułki) kwas alfa-liponowy 600 mg, kwasy tłuszczowe nienasycone (kaws linolowy, kwas gamma-linolenowy) 360 mg, witamina E 15 mg, witamina B5 9 mg, witamina B6 3 mg, witamina B2 2,4 mg, witamina B1 2,1 mg, selen 50 mcg.

Właściwości składników

kwas alfa-liponowy wykazuje właściwości ,,witaminopodobne". Znany jest głównie dzieki swojemu działaniu jako koenzym metabolizmu komórkowego. Pobudza i uczestniczy w ważnych cyklach metabolicznych. Poza tym jest jednym z najwazniejszych fizjologicznych antyutleniaczy. Kwas gamma-linolenowy whodzi w skład błon śłuzowych. Jego uzupełnienie wpływa korzystnie na plastyczność błony komórkowej i przewodnictwo nerwowe. Wpływa równiez pozytywnie na produkcje przeciwzapalnych prostaglandy. Jednoczesna obecność kwasu alfa-liponowego i kwasu gamma-linolenowego, dzięki ich właściwościom przeciwutleniającym i neurowaskularnym, pozwala na wspólne oddziaływanie na uszkodzenia komórkowe na różnych poziomach. Selen jest głównym składnikiem wielu enzymów o działaniu przeciwutleniającym.

Zalecane dzienne spożycie

zaleca się przyjmować 1-2 kapsułek dziennie podaczas głównych posiłków.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

GELFIPHARMA INTERNATIONAL
Via Emilia
Provincia di Lodi, Włochy

ALAnerv - zastosowanie i działanie

Skład:

kwas alfa-liponowy kwas gamma-linolenowy selen witamina E (tokoferol) witamina B1 (tiamina) witamina B2 (ryboflawina) witamina B6 (pirydoksyna) witamina B5 (kwas pantotenowy)

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Dietetyka

Działanie :

uzupełnia dietę w witaminy z grupy B uzupełnia diętę w kwas gamma-linolenowy uzupełnia dietę w kwas alfa-liponowy uzupełnia dietę w selen uzupełnia dietę w witaminę E

Wskazania:

Suplement diety stosowany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na komórki nerwowe.

Dawkowanie:

Doustnie. Zaleca się przyjmować 1-2 kapsułki dziennie podczas głównych posiłków. Preparat jest uzupełnieniem diety i nie może zastąpić leków, które przepisał lekarz! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat  w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Składniki suplementu, w zalecanych dawkach, nie wywołują efektów niepożądanych, nawet podczas długiej kuracji.