Receptury Natury, Sposób na regularną pracę jelit, 2 g, 20 saszetek
5.84 zł

Receptury Natury, Sposób na regularną pracę jelit, 2 g, 20 saszetek

Receptury Natury, Sposób na regularną pracę jelit, 2 g, 20 saszetek
Ostatnia cena produktu
5.84 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Receptury NATURY Sposób na Regularną Pracę Jelit - herbatka wspomaga prawidłową czynność jelit dzięki specjalnej kompozycji ziół. Produkt zawiera błonnik.
  

Składniki

ziele mięty (Mentha piperita) 2,4 g, koszyczek kwiatowy rumianku (Matricaria chamomilla), owoc jabłka (Malus domestica), owoc kminku (Carum carvi) 1,2 g, błonnik- nasiona babki płesznik (Plantago psyllium) 0,32 g.

Właściwości składników

  • kminek (owoce) -  napary sporządzone z owoców kminku działają regulująco na przesuwanie się zawartości w jelitach, co wpływa na regularną pracę organizmu.
  • mięta pieprzowa (ziele) -   napary sporządzane z liści mięty normalizują funkcjonowanie jelit
  • błonnik - to naturalny włóknik roślinny nie ulegający strawieniu. Jest niezbędny jelitom dla ich normalnego, sprawnego funkcjonowania.  Zwiększając swą objętość w jelitach sprzyja ich pracy i przesuwaniu znajdującej się w nich resztek pokarmowych. Spożywanie błonnika sprzyja również bytowaniu przyjaznych bakterii w jelitach.


Zalecane dzienne spożycie

jedną saszetkę zalej świeżo zagotowaną wodą (200ml) i zaparzaj pod przykryciem 5-10 minut. Po zaparzeniu delikatnie wyciśnij saszetkę. Gotowy napar pij gorący lub przestudzony i ciesz się jego wyjątkowym smakiem.  Zaleca się picie do czterech kubków naparu dziennie.  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 942 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

BELIN
Sucholeska 34/36
Poznań