Uronazol, kapsułki, 30 szt
15.99 zł

Uronazol, kapsułki, 30 szt

Uronazol, kapsułki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
15.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Kapsułki z ekstraktem z żurawiny.

Składniki

(1 kapsułka): 200 mg ekstraktu z żurawiny, celuloza mikrokrystaliczna (E460), krzemionka koloidalna, megnzu stearynian, Kapsułka: żelatyna, dwutlenek tytanu, tlenek żelza żółty, tlenek żelaza czerwony, czerwień koszenilowa Ponceau.

Właściwości składników

Kapsułki zawierają ekstrakt z żurawiny, który korzystnie wpływa na funkcjonowanie dróg moczowych. Zawarte w żurawinie związki z grupy antocyjanów i flawonoidów zmniejszają przyczepność bakterii Escherichia coli do komórek nabłonka dróg moczowych, przez co wspomagają ich usuwanie z organizmu.

Preparat przeznaczony dla osób starszych, u których występuje  tendencja do nawrotów występowania stanów zapalnych dróg moczowych i pęcherza.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie, 1-2 kapsułki dziennie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

POLFA
Przemysłowa 2
35-959 Rzeszów

Uronazol - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt z żurawiny

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Urologia

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki utrudniające przyleganie bakterii do nabłonka dróg moczowych uzupełnia dietę w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych

Wskazania:

Suplement diety polecany jest przede wszystkim osobom starszym, z tendencją do powtarzających się stanów zapalnych dróg moczowych i pęcherza.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 -2 kapsułki dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.