Zdrovit Lacium Junior, proszek o smaku waniliowym, 12 saszetek
13.34 zł

Zdrovit Lacium Junior, proszek o smaku waniliowym, 12 saszetek

Zdrovit Lacium Junior, proszek o smaku waniliowym, 12 saszetek
Ostatnia cena produktu
13.34 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

Izomaltuloza, inulina, maltodekstryna, bakterie kwasu mlekowego, aromat.

1 saszetka zawiera 2mld bakterii w podziale: L. rhamnosus 33%, B. longum 33%, L. plantarum 34%. W 1 saszetce znajduje się 500 mmg inuliny.
 

Właściwości składników

Skojarzone działanie bakterii Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum i Bifidobacterium longum wpływa na przywrócenie i pomaga w utrzymaniu naturalnej flory bakteryjnej w jelitach, która stanowi naturalną barierę dla rozwoju niekorzystnej mikroflory. Zastosowana inulina umożliwia pobudzenie wzrostu i namnażanie w obrębie jelita tych dobroczynnych bakterii.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Dzieci powyżej 3 roku życia - 1 do 2 razy dziennie po jednej saszetce. Zawartość jednej saszetki wsypać do załączonej miarki i rozpuścić w wodzie, soku, mleku lub jogurcie (20 ml)

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

NP PHARMA
Podstoczysko 30
07-300 Ostrów Mazowiecka

Zdrovit Lacium Junior - zastosowanie i działanie

Skład:

Lactobacillus rhamnosus Lactobacillus plantarum Bifidobacterium longum inulina

Postać:

proszek

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Pediatria Medycyna rodzinna

Działanie :

korzystnie wpływa na florę bakteryjną jelit wspomaga leczenie biegunek

Wskazania:

Wspomagająco w trakcie i po antybiotykoterapii, w biegunkach infekcyjnych i alergicznych oraz w zapobieganiu biegunkom podróżujących.

Dawkowanie:

Doustnie. Dzieci powyżej 3 roku życia 2 razy dziennie po jednej saszetce po rozpuszczeniu w niewielkiej ilości wody, soku, mleka lub jogurtu (20 ml).   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.