Odnovit, tabletki, 60 szt
24.81 zł

Odnovit, tabletki, 60 szt

Odnovit, tabletki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
24.81 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Suplement diety.

Składniki

siarczan glukozaminy, celuloza mikrokrystaliczna, laktoza, sól sodowa karboksycelulozy usieciowana, witamina C, hydroksypropylometyloceluloza, stearynian magnezu.

1 tabletka zawiera 375 mg siarczanu glukozaminy oraz 15 mg witaminy C.

Właściwości składników

Substancje wchodzące w skład Odnovitu są niezbędne w procesie budowy tkanki chrzęstnej stawów. Dostarczona do organizmu:
- glukozamina uczestniczy w tworzeniu i regeneracji tkanki chrzęstnej, budującej stawy,
- witamina C wykazuje działanie przeciwutleniające oraz bierze udział w biosyntezie kolagenu tj. składnika tkanki łącznej wystepującego w chrząstkach, wiązadłach i ścięgnach.

  • osobom starszym
  • kobietom w wieku menopauzalnym
  • osobom intensywnie uprawiającym sporty obciażające stawy.

Zalecane dzienne spożycie

Przyjmować 2 tabletki dwa razy na dobę przez 6 tygodni. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania kontynuować stosowanie produktu w dawce 1 do 2 tabletek dziennie do 12 tygodni. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Maksymalna porcja produktu do spożycia w ciągu dnia wynosi 4 tabletki.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 958 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

POLFA KUTNO-LEKI
Sienkiewicza 25
99-300 Kutno

Odnovit - zastosowanie i działanie

Skład:

siarczan glukozaminy witamina C (kwas askorbinowy)

Postać:

tabletki proszek do sporządzania roztworu

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Reumatologia Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Działanie :

uzupełnia codzienną dietę w glukozaminę

Wskazania:

Preparat może być stosowany profilaktycznie przez osoby intensywnie obciążające swoje stawy - aktywnie wypoczywające, uprawiające sport, a także przez osoby starsze i osoby z nadwagą lub otyłością. Nie stosować u dzieci.

Dawkowanie:

Doustnie. Saszetki.Przed spożyciem zawartość saszetki należy rozpuścić w 1/2 szklanki wody. Przyjmować 2 saszetki na dobę przez 6 tygodni. Nie przekraczać zalecanej dawki dobowej. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania kontynuować stosowanie preparatu w dawce 1 do 2 saszetek dziennie do 12 tygodni.   Tabletki. Przyjmować 2 tabletki 2 razy na dobę przez 6 tygodni. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania kontynuować stosowanie produktu w dawce 1 do 2 tabletek dziennie do 12 tygodni. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.