Bio Spirulina, tabletki, 250 szt
84.76 zł

Bio Spirulina, tabletki, 250 szt

Bio Spirulina, tabletki, 250 szt
Ostatnia cena produktu
84.76 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Bio Spirulina to naturalne źródło energii i harmonii. Koncentracja witamin i składników odżywczych w mikroaldze jest zdecydowanie wyższa w porównaniu z innymi znanymi nam rodzajami żywności pochodzenia zarówno roślinnego, jak i zwierzęcego. 

Właściwości składników

Bio Spirulina to bogate źródło łatwo przyswajalnego żelaza, potasu, selenu oraz witaminy E. Chlorofil zawarty w preparacie normalizuje wydzielanie soków trawiennych, poprawia krążenie krwi i wzmacnia pracę serca.

Fotocyjanina stymuluje i wspiera proces tworzenia się krwi, wspiera hormon EPO, który reguluje tworzenie komórek w szpiku kostnym. Zawarty w Bio Spirulinie beta karoten, witamina E i selen działają antyoksydacyjnie.

 

Zalecane dzienne spożycie

Zaleca się przyjmowanie 3 tabletek 3 razy dziennie między posiłkami.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 958 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Bio Spirulina - zastosowanie i działanie

Skład:

mikroalga Spirulina platensis

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wzmacniające organizm

Wskazania:

Spirulina platensis Hau jest naturalnym źródłem składnikiem odżywczych, mineralnych, witamin, enzymów, chlorofilu oraz aminkowasów w tym ośmiu aminkowasów egzogennych (tzn. takich, które nie mogą być syntetyzowane w organizmie i muszą być dostarczane w pożywieniu). Suplement diety zaleca się zwłaszcza osobom stosującym dietę redukcyjną oraz wszystkim potrzebującym wzmocnienia, oczyszczenia i zwiększenia wydolności organizmu. Można również stosować w dolegliwościach wynikających z niedoboru żelaza (anemia, zmęczenie).

Dawkowanie:

Doustnie. 3 razy dziennie 3 tabletki przed lub między posiłkami, popijając wystarczającą ilością płynu.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.