Bio Spirulina, tabletki, 100 szt
42.15 zł

Bio Spirulina, tabletki, 100 szt

Bio Spirulina, tabletki, 100 szt
Ostatnia cena produktu
42.15 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Spirulina platensis Hau jest naturalnym źródłem składników odżywczych, mineralanych, witamin, enzymów, chlorofilu, całej palety aminokwasów w tym 8-miu aminokwasów egzogennych. Jest to produkt całkowicie naturalny, o działaniu zasadowym. Jest łatwo trawiona i przyswajalna przez organizm. Zawartość Spiruliny platensis Hau jest w Niemczech regularnie kontrolowana. Nie zawiera zanieczyszczeń, ani pestycydów. jest produktem wysokiej jakości, której gwarancją jest przyznany w Niemczech znak jakości, certyfikat BIO i pierwszy w Niemczech przyznany certyfikat NATURLAND.


 

 

Składniki

Tabletka 400 g zawiera 100% mikroalgę Spirulinę platensis.

w 100g wartość energetyczna: 1622kJ (384kcal), białko- 66g, węglowodany-12g, tłuszcze-8g.

Zalecane dzienne spożycie

Zaleca się przyjmowanie Spiruliny codziennie w ilości 3 x 3 tabletki przed lub pomiędzy posiłkami, popijając wystarczającą ilością płynu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Bio Spirulina - zastosowanie i działanie

Skład:

mikroalga Spirulina platensis

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wzmacniające organizm

Wskazania:

Spirulina platensis Hau jest naturalnym źródłem składnikiem odżywczych, mineralnych, witamin, enzymów, chlorofilu oraz aminkowasów w tym ośmiu aminkowasów egzogennych (tzn. takich, które nie mogą być syntetyzowane w organizmie i muszą być dostarczane w pożywieniu). Suplement diety zaleca się zwłaszcza osobom stosującym dietę redukcyjną oraz wszystkim potrzebującym wzmocnienia, oczyszczenia i zwiększenia wydolności organizmu. Można również stosować w dolegliwościach wynikających z niedoboru żelaza (anemia, zmęczenie).

Dawkowanie:

Doustnie. 3 razy dziennie 3 tabletki przed lub między posiłkami, popijając wystarczającą ilością płynu.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.