Tanita, plastry do depilacji twarzy z woskiem owocowym, 20 szt
8.44 zł

Tanita, plastry do depilacji twarzy z woskiem owocowym, 20 szt

Tanita, plastry do depilacji twarzy z woskiem owocowym, 20 szt
Ostatnia cena produktu
8.44 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Unowocześniona formuła wosku o podwójnej gęstości i podwójnej wydajności pozwala na najdokładniejszy i najskuteczniejszy sposób depilacji. Teraz nawet najmniejsze włoski zostają usunięte. Nowe odrastają znacznie wolniej i są zdecydowanie słabsze. Czas między kolejnymi depilacjami woskiem się wydłuża aż do 6 tygodni!. Każda kolejna depilacja plastrami jest łatwiejsza, a skóra na długo pozostaje gładka i aksamitna. Miękko układające się, elastyczne podłoże wosku pozwala plastrom idealnie dopasować się do kształtu ciała. Zanim przystąpisz do depilacji sprawdź na małym kawałku ciała, czy produkt nie powoduje podrażnień. Jeśli po upływie 24 godzin nie wystąpią objawy podrażnienia- można wosk użyć na wymaganej powierzchni. Postępuj zgodnie ze sposobem użycia. Skóra przed depilacją powinna być dokładnie odtłuszczona i osuszona; dla poprawy efektu depilacji można na skórę nanieść niewielką ilość talku kosmetycznego.

Stosowanie

 1. Przed użyciem rozetnij nożyczkami plaster na oddzielne części.
 2. Każdy plaster ogrzej w dłoniach (jeżeli jest zimno można na chwilę położyć na grzejniku).
 3. Delikatnie rozłóż plaster, tak aby otrzymać dwie oddzielne powierzchnie pokryte woskiem (obie są pełnowartościowe).
 4. Dokładnie przyklej do skóry plaster, pamiętając, aby przykładać go zgodnie z kierunkiem rośnięcia włosa (położony odwrotnie nie usunie żadnego włoska). Prawidłowo nałożony plaster przyciśnij dłonią, aby dobrze przylegał.
 5. Nie pozostawiaj plastra na skórze, jednym energicznym ruchem oderwij go, pamiętając aby to zrobić w kierunku odwrotnym niż rosną włosy, czyli pod włos. Każdy plaster można używać kilkakrotnie.
 6. Po zakończeniu depilacji, dołączoną do opakowania chusteczką nasączoną oliwką usuń ewentualne pozostałości wosku ze skóry.

Uwagi

 • Pozostałość wosku usuwa się wyłącznie oliwką (można użyć zwykłej oliwki kosmetycznej). W żadnym przypadku nie zmywa się wosku gorącą wodą, mydłem, szczoteczką, czy ostrą gąbką.
 • W trakcie jednego zabiegu każdy plaster można użyć kilkakrotnie.
 • Nie należy przeprowadzać depilacji na skórze podrażnionej, zranionej lub silnie opalonej.
 • Po oczyszczeniu skóry oliwką spłukać ciało ciepłą wodą i nie natłuszczać kremem.
 • Naturalne, lekkie zaróżowienie skóry po zabiegu ustępuje po niedługim czasie (w zależności od wrażliwości skóry).

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h