Nexcare Cold Patches, okład chłodzący, dla dorosłych, 4 szt
29.08 zł

Nexcare Cold Patches, okład chłodzący, dla dorosłych, 4 szt

Nexcare Cold Patches, okład chłodzący, dla dorosłych, 4 szt
Ostatnia cena produktu
29.08 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Skład

woda, mentol, miętowy olejek, gliceryna.

Działanie

Okład chłodzący zapewnia efekt chłodzenia do 4 godzin. Przez delikatne chłodzenie skróy przynosi ulgę podczas migreny i bólu głowy. Jako produkt niefarmakologiczny w naturalny sposób łagodzi ból głowy i może być stosowany równocześnie z lekami przeciwbólowymi. Dodatkowo uwalnia przyjemny aromat mentolowy ułatwiający oddychanie. Łatwy do stosowania i usunięcia. Przylega delikatnie do skóry. Nie wymaga schłodzenia.

Sposób użycia wyrobu medycznego

  • Wyjmij jeden okład chłodzący z opakowania, natomiast pozostały zostaw wewnątrz, szczelnie zamykając opakowanie poprzez zagięcie brzegów.
  • Zdejmij przezroczystą osłonkę, zabezpieczającą warstwę przylepną okładu.
  • Połóż okład chłodzący warstwą przylepną na czystą i suchą skórę.
  • Jeżeli to konieczne przytnij okład za pomocą nożyczek do wymaganego rozmiaru.

Uwagi

Nie stosować na uszkodzoną skórę. Nie zamrażać przed użyciem. Produkt jednorazowego użytku. Nie stosować poniżej 2 roku życia. Nie gryźć, nie żuć, nie rozrywać. Nie stosować w przypadku alergii na składniki.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h