Mycosten, 1%, puder leczniczy, 30 g
22.26 zł

Mycosten, 1%, puder leczniczy, 30 g

Mycosten, 1%, puder leczniczy, 30 g
Ostatnia cena produktu
22.26 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Mycosten - Ciclopiroxum - zastosowanie i działanie

Skład:

cyklopiroksolamina

Postać:

płyn do stosowania na skórę puder

Kategoria:

Dermatologia

Specjalności:

Dermatologia i wenerologia

Działanie :

przeciwgrzybicze

Wskazania:

Grzybica skóry (płyn), grzybica palców stóp (puder leczniczy).

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Dawkę i częstotliwość stosowania ustala lekarz.   Uwaga! Unikać kontaktu z oczami oraz błonami śluzowymi.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Objawy podrażnienia w miejscu stosowania leku: zaczerwienienie, pieczenie, świąd, łuszczenie.   Lek nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu.   Gdy stosujesz inne leki przeciwgrzybicze. Poinformuj lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Stosowanie leku w okresie ciąży ograniczone jest do przypadków, gdy jest to bezwzględnie konieczne. Nie zaleca się stosowania leku w okresie karmienia piersią.