Acne Win, krem przeciwtrądzikowy, 20 ml
17.69 zł

Acne Win, krem przeciwtrądzikowy, 20 ml

Acne Win, krem przeciwtrądzikowy, 20 ml
Ostatnia cena produktu
17.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Krem przeciwtrądzikowy działa przeciwbakteryjnie a specjalna formuła podłoża zapewnia bezpieczne jego stosowanie w obniżonej temperaturze otoczenia.

Skład według INCI

Krem zawiera 0,5% chlorchinaldolu.

Właściwości

Zawarty chlorchinaldol ma działanie przeciwbakteryjne (gronkowce, paciorkowce, pałeczki z rodziny Enterobacteriaceae). Działa również na pierwotniaki i niektóre grzyby (Candida albicans). Zalecany dla osób z trądzikiem pospolitym.

Przeznaczenie

Krem przeciwtrądzikowy.

Stosowanie

Niewielką ilość kremu nakładać 2x/dobę na czystą skórę. W przypadku wcześniejszego umycia skóry zaleca się okres 20 minut przerwy przed zastosowaniem kremu. Ekspozycja na obniżoną temperaturę otoczenia może nastąpić po upływie 20 minut od wchłonięcia się kremu po jego nałożeniu na skórę.


Preparat przebadany dermatologicznie.

Uwagi


Ciąża, okres karmienia piersią. Wiek poniżej 12 roku życia. Nie stosować kremu na błony śluzowe, wargi, okolice moczowo-płciowe, do oczu i na skórę w okolicy oczu. Nie stosować u osób, u których wystąpiły objawy uczulenia lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h