Systane UD, krople do oczu, 0,7 ml, nawilżające, 30 fiolek
33.29 zł

Systane UD, krople do oczu, 0,7 ml, nawilżające, 30 fiolek

Systane UD, krople do oczu, 0,7 ml, nawilżające, 30 fiolek
Ostatnia cena produktu
33.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Łatwy w użyciu roztwór niezawierający środków konserwujących. Nawilżające krople do oczu Systane UD dają możliwość uwolnienia od uczucia suchości oczu w dowolnym czasie i miejscu.


 

Skład

guar hydroksypropylowy, glikol polietylenowy 400, glikol propylenowy, kwas borowy, chlorek wapnia, chlorek magnezu, chlorek potasu, chlorek sodu i cynku.

Sposób użycia wyrobu medycznego

nawilżające krople od oczu Systane niezawierające środków konserwujących mogą być używane w razie potrzeby w ciągu całego dnia. Odkręcić górną część fiolki zawierającej pojedynczą dawkę, wprowadzić krople do oka, pomrugać.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 942 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Systane UD - zastosowanie i działanie

Skład:

glikol polietylenowy glikol propylenowy guar hydroksypropylowy kwas borowy chlorek wapnia chlorek magnezu chlorek potasu chlorek sodu chlorek cynku

Postać:

krople do oczu

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Okulistyka

Działanie :

nawilżające

Wskazania:

Krople wskazane przy odczuwaniu suchości, podrażnienia, palenia, kłucia, chropowatości lub obecności ciała obcego, spowodowane przez takie czynniki środowiskowe jak: kurz, dym, ozon, promienie UV, ciepło, klimatyzacja, wiatr, przeciągi, kosmetyki lub obniżoną częstość mrugania spowodowaną oglądaniem telewizji lub wytężoną pracą związaną z patrzeniem w ekran monitora. Systane UD w odróżnieniu od Systane nie zawiera konserwantów.

Dawkowanie:

Miejscowo, do worka spojówkowego. Stosuje się po kropli do każdego oka w miarę potrzeby, niezależnie od pory dnia. Uwaga! W przypadku równoczesnego stosowania innych preparatów okulistycznych należy zachować co najmniej 10-minutowy odstęp między podaniem obu preparatów. Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.