Capitalen E nowy standard nawilżenia, kapsułki, 30 szt
10.12 zł

Capitalen E nowy standard nawilżenia, kapsułki, 30 szt

Capitalen E nowy standard nawilżenia, kapsułki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
10.12 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Najważniejszym zadaniem w pielęgnacji skóry jest dostarczenie i zatrzymanie w niej wody. Skóra zbyt sucha staje się szorstka i mniej elastyczna.
Capitalen E działa zgodnie z koncepcjami nowoczesnej dermatologii i kosmetologii propagującej działanie "od wewnątrz". Dostarcza składniki, które odżywiają skórę i utrzymują ją w stanie optymalnego nawilżenia. Kwasy omega 3 zawarte w oleju lnianym  uszczelniają błony komórkowe zapobiegając utracie wody. Witamina E opóźnia procesy starzenia.
Capitalen E poprawia sprężystość i elastyczność skóry, poprawia jej koloryt i pobudza komórki do odnowy. Wzmacnia płytki paznokci a włosom dodaje blasku.  Capitalen E działa we wszystkich warstwach skóry – także tam, gdzie nie docierają kremy.                                                    
 

Składniki

1 kapsułka zawiera 489 mg tłoczonego na zimno oleju lnianego oraz 8 mg naturalnej witaminy E.

Zalecane dzienne spożycie

1 kapsułka dziennie podczas posiłku.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

AGROPHARM
Starościańska 33
95-080 Tuszyn

Capitalen E - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina E (tokoferol) zimnotłoczony olej lniany

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dermatologia i wenerologia Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki korzystnie wpływające na nawilżenie skóry

Wskazania:

Suplement diety. Zbyt sucha, szorstka, pozbawiona elastyczności skóra. Preparat działa zgodnie z koncepcjami nowoczesnej dermatologii i kosmetologii, propagującej działanie "od wewnątrz".

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka dziennie podczas posiłku. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.