Calmax, tabletki, 150 szt
58.39 zł

Calmax, tabletki, 150 szt

Calmax, tabletki, 150 szt
Ostatnia cena produktu
58.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Calmax to preparat, który zawiera standaryzowane naturalne ekstrakty z ziół: melisy, chmielu zwyczajnego, goryczki żółtej, mięty pieprzowej oraz magnez. Składniki zostały starannie dobrane, aby wspomagać relaks psychofizyczny. Calmax działa kojąco na stres i niepokój. Pomaga przezwyciężać codzienne napięcie, na które nasz organizm jest codziennie narażony.
 

Składniki

Melisa 40mg, chmiel zwyczajny 120mg, goryczka żółta 30mg, mięta pieprzowa 40mg, NNKT (Omega 3) 10mg, witamina B6 2mg, magnez 180mg oraz substancje wypełniające i wiążące.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli - 1 tabletka rano podczas śniadania popijając wodą.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

GEFA LOABORATOIRE
Bas Rocomp
35410 Chateaugiron

Calmax - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina B6 (pirydoksyna) suchy ekstrakt z mięty pieprzowej suchy ekstrakt z melisy suchy ekstrakt z chmielu zwyczajnego suchy ekstrakt z goryczki żółtej magnez kwasy Omega-3

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki łagodzące napięcie nerwowe uzupełnia dietę w kwasy tłuszczowe omega-3

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w składniki łagodzące stany napięcia nerwowego oraz korzystnie wpływające samopoczucie i koncentrację. 

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka dziennie. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.