Alimax, kapsułki, czosnek + lecytyna, 30 szt
7.92 zł

Alimax, kapsułki, czosnek + lecytyna, 30 szt

Alimax, kapsułki, czosnek + lecytyna, 30 szt
Ostatnia cena produktu
7.92 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

(1 kapsułka) olej czosnkowy 270 mg, składniki kapsułki: żelatyna, lecytyna sojowa 50 mg, gliceryna, woda.

Właściwości składników

Czosnek pomaga utrzymać w normie ciśnienie tętnicze krwi, łagodzi objawy infekcji górnych dróg oddechowych. Działanie to dodatkowo wzmacniane jest poprzez lecytynę. Zawiera on m..in. witaminę C, witaminy z grupy B, potas, fosfor, wapń.

Lecytyna, znana jako “pokarm dla nerwów”, dodaje witalności dla ciała i ducha, a także wzmacnia pozytywne działanie czosnku. Jest niezbędna do funkcjonowania układu nerwowego, wspomaga wykorzystanie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, podnosi sprawność krążenia krwi.

Zalecane dzienne spożycie

3 razy dziennie 1-2 kapsułki, po posiłku, popić wodą.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Alimax - zastosowanie i działanie

Skład:

olej czosnkowy lecytyna sojowa

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki zawarte w czosnku uzupełnia dietę w lecytynę

Wskazania:

Preparat polecany w celu uzupełnienia codziennej diety w składniki zawarte w czosnku i lecytynę. Czosnek korzystnie wpływa na ciśnienie tętnicze krwi, łagodzi objawy infekcji górnych dróg oddechowych. Lecytyna dodaje witalności , a także wzmacnia pozytywne działanie czosnku. Jest niezbędna do funkcjonowania układu nerwowego, wspomaga wykorzystanie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, podnosi sprawność krążenia krwi.

Dawkowanie:

Doustnie. 3 razy dziennie 1-2 kapsułki, po posiłku, popić wodą. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.