Bakozin, tabletki, 60 szt
18.32 zł

Bakozin, tabletki, 60 szt

Bakozin, tabletki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
18.32 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

(1 tabletka): Bacopa monniera (ekstrakt 50%) 0,25 g. Bacopa monieri L. jest rośliną, z której otrzymano naturalny ekstrakt zawierający 50% bakozydów.

Właściwości składników

Preparat przeznaczony dla dorosłych i młodzieży po 12 roku życia przy wzmożonym wysiłku umysłowym.

Jest dobrym uzupełnieniem diety:

- przy zwiększonym obciążeniu psychicznym, wspomaga efektywność pracy umysłowej, ułatwia uczenie się, zapamiętywanie i koncentrację oraz łagodzi skutki stresu,
- dla uczniów, studentów oraz osób pracujących w zawodach wymagających wysokiej sprawności intelektualnej.

Zalecane dzienne spożycie

zaleca się przyjmowanie 1 tabletki dziennie, po posiłku popijając wodą. Najlepsze rezultaty można osiągnąć przy długim (co najmniej jeden miesiąc) stosowaniu.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować preparatu po dacie przydatności do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. W okresie ciąży i karmienia oraz u małych dzieci, decyzję o stosowaniu powinno się konsultować z lekarzem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 940 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

FARMAPOL
Św. Wojciecha 29
61-749 Poznań

Bakozin - zastosowanie i działanie

Skład:

Bacopa monniera

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające pamięć i koncentrację

Wskazania:

Suplementacja diety w składniki wspomagające pamięć i koncentrację.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka dziennie, po posiłku popijając wodą. Najlepsze rezultaty można osiągnąć przy długim (co najmniej jeden miesiąc) stosowaniu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.