HYDROtherapy Caps, kapsułki, 36 szt
17.99 zł

HYDROtherapy Caps, kapsułki, 36 szt

HYDROtherapy Caps, kapsułki, 36 szt
Ostatnia cena produktu
17.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

HYDROteraphy CAPS Omega - 3 EPA i DHA (300 mg/kaps.) dla kobiet w ciąży, planujących ciążę i karmiących piersią.

HYDROteraphy CAPS zawiera wysokogatunkowy olej z ryb morskich o wysokiej zawartości omega-3 oraz jego pochodnych - kwasów EPA i DHA.

Składniki

1 kapsułka zawiera: 1000 mg oleju z ryb morskich, w tym 180 mg EPA (kwas eikozapentaenowy) i 120 mg DHA (kwas dokozaheksaenowy) oraz 0,67 mg witaminy E (alfa-tokoferol) - 6,7% dziennego zapotrzebowania.
2 kapsułki (maksymalna zalecana porcja dzienna) zawierają: 2000 mg oleju z ryb morskich, w tym 360 mg EPA (kwas eikozapentaenowy) i 240 mg DHA (kwas dokozaheksaenowy) oraz 13,4 mg witaminy E (alfa-tokoferol) - 13,4% dziennego zapotrzebowania.

Właściwości składników

Kwasy wielonienasycone, szczególnie kwasy DHA i EPA są niezbędne do funkcjonowania organizmu. Odgrywają szczególną rolę w prawidłowym rozwoju dzieci w okresie płodowym. Stała ilość kwasów DHA i EPA w organiźmie kobiety ciężarnej, a później - karmiącej piersią - warunkuje prawidłowy rozwój mózgu i funkcji narządu wzroku dziecka. Udowodniono pozytywny wpływ EPA i DHA już w okresie płodowym na późniejszą inteligencję dzieci i ich zdolności poznawcze.

Odpowiednia ilość EPA i DHA w diecie kobiety ciężarnej i karmiącej może zapobiegać skłonnościom do alergii (zarówno kobiety, jak i dziecka) oraz ograniczać występowanie depresji okołoporodowej u kobiety.

Zalecane dzienne spożycie

W zależności od podaży ryb w diecie od 1 do 2 kapsułek (od 300 do 600 mg EPA i DHA) dziennie. Można łączyć z suplementami witaminowymi dla kobiet w ciąży.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Chronić od wilgoci i światła.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

PHARMACY LABORATORIES
Wisełki 57
04-830 Warszawa

HYDROtherapy Caps - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina E (tokoferol) olej z ryb morskich

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Ginekologia i położnictwo Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w kwasy tłuszczowe omega-3

Wskazania:

Suplement diety. Uzupełnienie codziennej diety w kwasy omega 3 w okresie ciąży i karmienia piersią. Kwasy wielonienasycone są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Prawidłowa ilość kwasów omega 3 w organizmie kobiety ciężarnej oraz karmiącej piersią korzystnie wpływa na prawidłowy rozwój mózgu i funkcji narządu wzroku dziecka.

Dawkowanie:

Doustnie. W zależności od spożycia ryb w diecie 1-2 kapsułki dziennie.   Można łączyć z suplementami witaminowymi dla kobiet w ciąży.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.