Kora dębu, zioło pojedyncze, 50 g
2.40 zł

Kora dębu, zioło pojedyncze, 50 g

Kora dębu, zioło pojedyncze, 50 g
Ostatnia cena produktu
2.40 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Kora dębu - Quercus cortex -

Skład

Kora dębu- 100%.

Dawkowanie

Zewnętrznie w postaci odwaru do obmywań, płukanek i okładów. 1 łyżkę kory zalać 1 szklanką wody, gotować 5 minut. Odstawić na 15 minut, odstawić, a następnie przecedzić. Do irygacji odwar należy rozcieńczyć 2-3 krotną ilością wody.

Wskazania

Kora dębu (Quercus cortex) zalecana jest jako środek ściągający w stanach zapalnych skóry i błon śluzowych, w odmrożeniach, lżejszych oparzeniach oraz w innych uszkodzeniach skóry.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na korę dębu. Uszkodzenia skóry na dużej powierzchni. Nie należy stosować kąpieli całkowitych, nie stosować przy sączących, o dużej powierzchni wypryskach, chorobach zakaźnych połączonych z gorączką.

Działania niepożądane

Dotychczas brak doniesień.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Przechowywać w opakowaniach zamkniętych, w temperaturze 15-25°C, chronić od światła, wilgoci oraz od wpływu obcych zapachów.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h