Arthron Flex, kapsułki, 60 szt
33.90 zł

Arthron Flex, kapsułki, 60 szt

Arthron Flex, kapsułki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
33.90 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat polecany młodzieży powyżej 15 lat, osobom dorosłym prowadzącym aktywny tryb życia oraz osobom starszym, które z racji wieku są bardziej narażone na pierwotne zwyrodnieniowe zapalenie stawów.

Składniki

Substancja czynna : siarczan glukozaminy 500mg

Właściwości składników

Substancją czynną preparatu ARTHRON  FLEX jest glukozamina - aminocukier, naturalnie występujący w ludzkim organizmie. Wchodzi w skład substancji podstawowej chrząstki. W warunkach fizjologicznych w organizmie glukozamina jest syntetyzowana z glukozy. W chorobie zwyrodnieniowej stawów dochodzi do zaburzenia tego procesu. Dostarczanie z zewnątrz glukozaminy, uzupełnia jej niedobór, w naturalny sposób pobudzając organizm do wytwarzania mazi stawowej i utrzymaniu jej na odpowiednim poziomie.

  • wspomaga regenerację uszkodzonych stawów: po kontuzjach sportowych i nadmiernym wysiłku fizycznym,
  • wspomaga terapię schorzeń stawów i kręgosłupa,
  • poprawia ruchomość i zmniejsza bóle stawów,
  • działa stymulująco na proces odbudowy chrząstki.

 

 Wskazany jako uzupełnienie diety pokarmowej, ubogiej z przyczyn naturalnych w zawartość glukozaminy - substancji niezbędnej dla zachowania prawidłowej budowy i funkcjonowania układu szkieletowego człowieka.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

UNIPHARM
350 5th Ave Merchant Mall
10118 New York, Stany Zjednoczone

Arthron Flex - zastosowanie i działanie

Skład:

chlorowodorek glukozaminy

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Ortopedia i traumatologia narządu ruchu Medycyna sportowa Reumatologia

Działanie :

uzupełnia codzienną dietę w glukozaminę

Wskazania:

Preparat zaleca się jako uzupełnienie codziennej diety pokarmowej w celu zapewnienia prawidłowej budowy i działania części chrzęstno - stawowych szkieletu kostnego. Polecany młodzieży powyżej 15 lat, osobom dorosłym prowadzącym aktywny tryb życia oraz osobom starszym, które z racji wieku są bardziej narażone na pierwotne zwyrodnieniowe zapalenie stawów.

Dawkowanie:

Doustnie. Należy przyjmować 2-3 kapsułki w ciągu doby w dawkach podzielonych, przed posiłkiem lub w czasie posiłku. Kapsułkę należy popić wodą.   Nie stosować u dzieci poniżej 15 roku życia.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.    

Możliwe skutki uboczne:

Miejscowe skórne odczyny uczuleniowe: rumień, stan zapalny skóry, wysypka również z towarzyszącym jej świądem lub obrzękiem. Łagodne przemijające: objawy żołądkowo - jelitowe, mdłości, również wymioty oraz zawroty głowy.