Bilberin, kapsułki elastyczne, 200 mg, 30 szt
25.87 zł

Bilberin, kapsułki elastyczne, 200 mg, 30 szt

Bilberin, kapsułki elastyczne, 200 mg, 30 szt
Ostatnia cena produktu
25.87 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Ziołowy preparat wspomagający wzrok.

Skład

Myrtilli fructus extractum siccum (suchy wyciąg z owoców borówki czernicy zawierający 25% antocyjanozydów) 200 mg, Betacarotenum 5 mg, olej sojowy.

Dawkowanie

2-4 kapsułki dziennie przez 15-20 dni, popić niewielką ilością płynu. Zaleca się przyjmowanie preparatu na czczo ze względu na lepszą dostępność substancji czynnych.
 

Działanie

Zawarte w preparacie antocyjanozydy borówki czernicy wywierają stabilizujący wpływ na naczynia kapilarne, zwiększają napięcie żył. Reagują z kolagenem zwiększając gęstość tworzonego przez niego utkania i tym samym zmniejszają przepuszczalność naczyń. Polepszają mikrokrążenie w siatkówce i naczyniówce oka. Przyspieszają regenerację rodopsyny w pierwszych minutach adaptacji do ciemności .
Betakaroten będący prowitaminą witaminy A warunkuje prawidłowy proces widzenia. Jest niezbędny w tworzeniu rodopsyny koniecznej do adaptacji wzroku w ciemności oraz do wzrostu, regeneracji , różnicowania się i czynności nabłonków.
 

Wskazania

Wspomagająco w leczeniu zaburzeń krążenia siatkówkowego i naczyniówkowego.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Bilberin - Myrtilli fructus extractum siccum, Betacarotenum - zastosowanie i działanie

Skład:

beta karoten wyciąg z owoców borówki czernicy

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Narządy wzroku i słuchu

Specjalności:

Okulistyka

Działanie :

przeciwutleniające poprawia mikrokrążenie

Wskazania:

Wspomagająco w leczeniu zaburzeń krążenia siatkówkowego i naczyniówkowego.

Dawkowanie:

Doustnie. 2-4 kapsułki dziennie przez 15-20 dni, popijając wodą. Lek zaleca się przyjmować na czczo. Zaleca się przyjmowanie preparatu na czczo ze względu na lepszą dostępność substancji czynnych.

Poinformuj lekarza:

Gdy przyjmujesz inne preparaty zawierające beta-karoten lub witaminę A, gdy cierpisz na ciężkie zaburzenia czynności wątroby lub nerek. Jeśli  jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy  karmisz piersią. Nie stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią.