Dagomed nr1 aconitum, granulki, infekcje, 7 g
14.85 zł

Dagomed nr1 aconitum, granulki, infekcje, 7 g

Dagomed nr1 aconitum, granulki, infekcje, 7 g
Ostatnia cena produktu
14.85 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat homeopatyczny w postaci granulek. Wpływa na zmniejszenie objawów takich jak: przekrwienie i obrzęk błony śluzowej dróg oddechowych wraz z nadmiernym wydzelaniem jej gruczołow, bóle głowy, gorączka, uczucie ogólnego rozbicia. Lek stosuje się w objawach grypy i przeziębienia: gorączce, bólach gardła, bólach głowy, kości i mięśni, zwłaszcza kończyn, kaszlu oraz w uczuciu ogólnego rozbicia.

Skład

Substancje czynne: Aconitum napellus D6, Atropa belladonna D6, Eupatorium perfoliatum D4, Ferrum phospharicum D6, Gelsemium sempervirens D6 aa 0,2 g w 100 g granulek.
Substancje pomocnicze: sacharoza.

Dawkowanie

Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, należy stosować następujący schemat dawkowania:
w przeziębieniu: dawkę jednorazową - 5 granulek 3 razy na dobę 15 minut przed lub po posiłku podjęzykowo. Granulki można też rozpuścić w niewielkiej ilości niegazowanej wody i małymi porcjami pić przetrzymując w ustach (lek powinien wchłaniać się w jamie ustnej).
W grypie: 1 dawkę (5 granulek) co 1/2 godziny. W miarę poprawy wydłużać odstęp między dawkami dochodząc do 3 dawek na dobę.
Dzieci: wg. wskazań lekarza, zazwycaj dawka jednorazowa-3 granulki.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować leku w nadwrażliwości na którykolwiek skladnik leku.

Działania niepożądane

Nie stwierdzono.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Ciaża i karmienie piersią:
Przed zastosowaniem leku należy poradzić się lekarza.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 941 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Problem

Aconitum Dagomed 1 grypa - zastosowanie i działanie

Skład:

Gelsemium sempervirens D6 Ferrum phosphoricum D6 Eupatorium perfoliatum D4 Atropa belladonna D6 Aconitum napellus D6

Postać:

granulki homeopatyczne

Kategoria:

Homeopatyczne

Specjalności:

Homeopatia

Działanie :

wspiera organizm w walce z przeziębieniem i grypą

Wskazania:

Objawy grypy i przeziębienia.

Dawkowanie:

Podjęzykowo. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, należy stosować następujący schemat dawkowania: w przeziębieniu 5 granulek 3 razy na dobę 15 minut przed lub po posiłku. Granulki można też rozpuścić w niewielkiej ilości niegazowanej wody i małymi porcjami pić przytrzymując w ustach (lek powinien wchłaniać się w jamie ustnej). W grypie 5 granulek co pół godziny; w miarę poprawy wydłużamy odstęp czasowy między dawkami dochodząc do 3 dawek na dobę. Dzieci według zaleceń lekarza, zazwyczaj dawka jednorazowa 3 granulki.   Uwaga! Jeżeli gorączka nie ustąpi w ciągu 3 dni od rozpoczęcia leczenia lub przekracza 39oC należy skontaktować się z lekarzem.   Uwaga! Preparat zawiera sacharozę - ostrożnie stosować u chorych na cukrzycę.

Możliwe skutki uboczne:

Lek nie wpływa na sprawność psychomotoryczną.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Przed zastosowaniem leku należy poradzić się lekarza.