Zestaw Elgydium, ortodontyczny
37.07 zł

Zestaw Elgydium, ortodontyczny

Zestaw Elgydium, ortodontyczny
Ostatnia cena produktu
37.07 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

W skład zestawu wchodzą:
Przeciwpróchnicowa pasta do zębów zawiera aminofluorek Fluorinol w dawce 1500 ppm jonów fluoru, który powoduje szybką i skuteczną remineralizację szkliwa, zapobiegając powstawaniu próchnicy.

Specjalistyczna szczoteczka do zębów dla pacjentów ze stałymi aparatami ortodontycznymi w wygodnej formie kieszonkowej.

Szczoteczka Elgydium Clinic Trio Compact jest specjalnie opracowana do skutecznego czyszczenia stałych aparatów ortodontycznych i przestrzeni międzyzębowych. Dzięki nowoczesnemu systemowi ultra cienka końcówka jest elastyczna i wytrzymała. Stabilna rączka może przechowywać 3 małe szczoteczki po użyciu. W zestawie 3 rozmiary końcówek.

Skład według INCI

Pasta do zębów:
Aqua, Calcium carbonate, Glycerin, Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Chondrus crispus, Nicomethanol hydrofluoride, PEG-12 dimethicone, Benzyl Alcohol, Cellulose Gum, Limonene, Sodium Saccharin, Titanium Dioxide. Zawiera fluorowodorek nicometanolu 1500 ppm F- .

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h