Femal PMS Forte, tabletki, 30 szt
36.60 zł

Femal PMS Forte, tabletki, 30 szt

Femal PMS Forte, tabletki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
36.60 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

Ekstrakt z pyłków kwiatowych, witamina E.

Właściwości składników

Femal PMS Forte to unikalny preparat będący sprawdzonym naukowo, fizjologicznym sposobem łagodzenia objawów związanych z zespołem napięcia przedmiesiączkowego (PMS). Objawy PMS to m.in. nerwowość, depresja, drażliwość, ospałość, senność, zmienność nastroju, trudna do opanowania płaczliwość, wzdęcia, bóle brzucha i głowy. Pojawiające się objawy to dolegliwości, któe często uniemożliwają normalne funkcjonowanie.

Zalecane dzienne spożycie

1 - 2 tabletki dziennie przez okres 3 miesięcy, następnie dawkę można dostosować do indywidualnych potrzeb i zmniejszyć do 1 tabletki dziennie lub 1 tabletki co drugi dzień. Może być przyjmowany przez osoby z alergią pyłkową i diabetyków. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dawki w ciągu dnia.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

 

Dowiedz się więcej na temat produktu na www.femalpms.pl.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 941 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

NATUMIN PHARMA
Snickaregatan 10
S-566 33 Habo, Szwecja

Femal PMS Forte - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt z pyłków kwiatowych witamina E (tokoferol)

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka Ginekologia i położnictwo

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki łagodzące objawy napięcia przedmiesiączkowego

Wskazania:

Suplement diety polecany dla kobiet odczuwających dolegliwości związane z napięciem przedmiesiączkowym (PMS).

Dawkowanie:

Doustnie. 1-2 tabletki dziennie przez okres 3-miesięcy, następnie dostawać do indywidualnych potrzeb i zmniejszyć do 1 tabletki dziennie lub 1 tabletki co drugi dzień.   Preparat może być przyjmowany przez osoby z alergią pyłkową i diabetyków.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.