Wartner, środek do usuwania brodawek, 1 szt (12 zabiegów)
40.59 zł

Wartner, środek do usuwania brodawek, 1 szt (12 zabiegów)

Wartner, środek do usuwania brodawek, 1 szt (12 zabiegów)
Ostatnia cena produktu
40.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Środek do usuwania brodawek.

Skład

Eter dimetylu, propan (nieszkodliwy dla środowiska).

Działanie

Wartner zamraża kurzajkę do korzenia przy pierwszym użyciu, powodując jej odpadnięcie w ciągu 10 do 14 dni. Do tego czasu pod spodem odtwarza się zdrowy naskórek. Jeśli kurzajka lub jakaś jej część nie odpadnie w ciągu dwóch tygodni po zastosowaniu preparatu, można bezpiecznie powtórzyć leczenie. Opakowanie preparatu Wartner wystarcza na usunięcie do 12 kurzajek.
Produkt testowany klinicznie.

Wskazania

Kurzajki to nieszkodliwe narośla w tym samym kolorze, co skóra. Pojawiają się na ogół na dłoniach lub stopach, a rozpoznajemy je po "przypominającej kalafior" nierównej powierzchni. Preparat Wartner pozwala na skuteczne, bezpieczne, szybkie samodzielne usunięcie kurzajek w dowolnie wybranym momencie z użyciem metody zamrażania, takiej samej, jaką stosuje lekarz pierwszego kontaktu.
 

Przeciwwskazania i środki ostrożności


Nie używać u dzieci poniżej 4-go roku życia.

Uwagi

Opakowanie zawiera:

  • 1 pojemnik z aerozolem
  • 1 uchwyt na aplikator wielokrotnego użytku
  • 12 aplikatorów piankowych jednorazowego użytku
  • 1 ulotka informacyjna

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Wartner - zastosowanie i działanie

Skład:

eter dimetylu propan

Postać:

aerozol

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Dermatologia i wenerologia

Działanie :

usuwa brodawki

Wskazania:

Bordawki zwykłe.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Chwyć aplikator pianki za część niebieską za pomocą kciuka i palca wskazującego, i naciśnij aż pojawi się niewielki otwór. Nasuń otwór aplikatora pianki na sztyft uchwytu, aż sztyft będzie niewidoczny. Uchwyt znajduje się w torebce zawierającej aplikatory pianki. Umieścić uchwyt z aplikatorem pianki w otworze na szczycie nakrywki, tak aby aplikator pianki był niewidoczny. Umieść pojemnik z aerozolem na stole lub innej twardej powierzchni. UWAGA! Nie trzymać pojemnika z aerozolem blisko twarzy, nad częściami ciała lub ubraniem! Trzymając mocno pojemnik za jego dolną część, naciśnij zawór mocno na 2 do 3 sekund. Usłyszysz syczący odgłos. Zdejmij uchwyt z aplikatorem pianki z zaworu. Aplikator pianki jest napełniony zimną cieczą i nastąpi kondensacja. Ta kondensacja jest nieszkodliwa. Pozostaw aplikator pianki w uchwycie i lekko przyłóż czubek aplikatora pianki do brodawki, która ma być zamrożona. Aplikator pianki powinien być przyłożony do skóry przez okres nie dłuższy niż 20 sekund. Dostosuj czas przyłożenia aplikatora pianki w zależności od wielkości brodawki i grubości skóry. Odczujesz ból i kłucie. Po jednorazowym użyciu, aplikator pianki należy wyrzucić.