Dialevel, tabletki, 30 szt
24.08 zł

Dialevel, tabletki, 30 szt

Dialevel, tabletki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
24.08 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Suplement diety Dialevel zawiera kombinację aktywnych substancji mających pozytywny wpływ na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. Preparat może być stosowany przez diabetyków, osoby z upośledzoną tolerancją glukozy oraz osoby z nadwagą i odchudzające się. Jedną z głównych substancji czynnych zawartych w preparacie jest kwas alfa liponowy, który sprzyja utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego oraz korzystnie wpływa na metabolizm węglowodanów i lipidów. Preparat wzbogacono również o wyciąg z Cinnamomum cassia oraz o chrompochodzenia organicznego, które pomagają utrzymać stabilny poziom cukru we krwi. Dialevel może stanowić uzupełnienie diety diabetyków.

Składniki

Kwas alfa liponowy (200 mg)
Cynamonowiec wonny (55,6 mg) - Cinnamomum cassia – wyciąg 18; 1ekw. 1000 mg
Chrom (z drożdży) (60 µg).

Składniki:
Kwas alfa liponowy, fosforan diwapniowy (nośnik), celuloza mikrokrystaliczna (subst. wypełniajca), Cinamonum cassia sproszkowany wyciąg, chrom (z drożdży), karboksymetyloceluloza, hydroksypropylometyloceluloza (zagęstnik), kwas stearynowy (nośnik), tlenki żelaza (barwnik), dwutlenek krzemu, stearynian magnezu (subst. przeciwzbrylające).

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletka dziennie

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

WALMARK
Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Dialevel - zastosowanie i działanie

Skład:

chrom z drożdży piwnych cynamonowiec wonny kwas alfa-liponowy

Postać:

tabletki

Kategoria:

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego

Specjalności:

Dietetyka Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki obniżające poziom cukru we krwi uzupełnia dietę w kwas alfa-liponowy

Wskazania:

Preparat Dialevel przeznaczony jest do postępowania dietetycznego dla diabetyków, osób z upośledzoną tolerancją glukozy, osób z czynnikiem dziedzicznym wystąpienia cukrzycy, osób z nadwagą i odchudzających się.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka dziennie, najlepiej po jedzeniu, popić dostateczną ilością płynu.