Aronia z luteiną, kapsułki, 30 szt
15.93 zł

Aronia z luteiną, kapsułki, 30 szt

Aronia z luteiną, kapsułki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
15.93 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Składniki

Jedna kapsułka zawiera 50 mg ekstraktu z owoców aronii, w tym 11 mg antocyjanów,  50 mg ekstraktu z nagietka, w tym 5 mg luteiny.        

Właściwości składników

Stres oksydacyjny może powodować degenerację siatkówki oka - szczególnie ważnej w procesie widzenia. Przyczynić się do tego mogą również choroby zapalne oka jak i poważne schorzenia: nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, atrerioskleroza. Antocyjany aroniowe wzmacniają odporność naczyń włosowatych oczu, zwielokrotniają przepływ krwi w siatkówce wspomagając proces widzenia. Przyspieszają regenerację rodopsyny, dzięki której oko szybciej rejestruje obrazy i przystosowuje się do widzenia o zmierzchu. Luteina odgrywa istotną rolę w ochronie plamki żółtej przed zwyrodnieniem - najczęstszą przyczyną pogorszenia wzroku u osób po 65 roku życia.

Zalecane dzienne spożycie

1 kapsułka dziennie.   

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

AGROPHARM
Starościańska 33
95-080 Tuszyn

Aronia z luteiną - zastosowanie i działanie

Skład:

luteina ekstrakt z owoców aronii

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Okulistyka

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki korzystnie wpływające na narząd wzroku

Wskazania:

Preparat przeznaczony jest dla osób spędzających dużo czasu przy monitorze komputera, w pomieszczeniach klimatyzowanych i oświetlonych światłem jarzeniowym, z zaburzeniami widzenia o zmierzchu, spędzających wiele czasu za kierownicą oraz dla osób odczuwających z wiekiem pogarszanie się wzroku.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka dziennie podczas posiłku.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.