Olimp Probio Stick, proszek, 10 saszetek
23.83 zł

Olimp Probio Stick, proszek, 10 saszetek

Olimp Probio Stick, proszek, 10 saszetek
Ostatnia cena produktu
23.83 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Probio’Stick to suplement diety zawierający 3 miliardy żywych bakterii z dwóch najważniejszych probiotycznych szczepów bakterii: Lactobacillus acidophilus Rosell-52 oraz Bifidobacterium Rosell- 175 odgrywających kluczową rolę w utrzymaniu prawidłowych czynności jelit oraz wzmacnianiu naturalnych sił odpornościowych organizmu. Kojące działanie bakterii probiotycznych zaznacza się między innymi przy takich dolegliwościach i schorzeniach jak biegunki, wzdęcia, nietolerancje pokarmowe. Ich udział w diecie jest gwarantem prawidłowej higieny jelit oraz skutecznej ochrony przed infekcjami i stresem.

Składniki

1 saszetka: mikrokapsułkowate szczepy bakterii probiotycznych Probiocap, (Lactobacillus acidophilus Rosell-52 ME, Bifidobacterium longum Rosell-175 ME) – 3 miliardy.

Właściwości składników

Zawiera mikrokapsułkowe szczeby bakterii jelitowych, łagodząc tym samym uczucie dyskomfortu żołądkowo-jelitowego wywołanego stresem oraz wspomagając odbudowę flory bakteryjnej jelit i zapewniając ich prawidłową pracę.

preparat przeznaczony dla osób przepracowanych, narażonych na ciągły stres, polecany osobom jedzącym nieregularnie i stosujących używki (kawa, papierosy, alkohol). Preparat także do codziennego stosowania u osób zdrowych, dbających o florę bakteryjną jelit, jak również w trakcie i po antybiotykoterapii.

Zalecane dzienne spożycie

W przypadku dyskomfortu jelitowo – żołądkowego 1-2 saszetki dziennie przez okres 2-3 tygodni. Przy codziennej suplementacji spożywać 1 saszetkę dziennie. Można używać bezpośrednio lub po zmieszaniu z wodą, mlekiem, jugurtem przed posiłkiem lub w jego trakcie. Nie należy przekraczać dzienniej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

OLIMP LABORATORIES
Nagawczyna 109 c
39-200 Dębica

Olimp Probio Stic - zastosowanie i działanie

Skład:

Bifidobacterium Rosell-175 Lactobacillus acidophilus Rosell-52

Postać:

proszek

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w probiotyczne bakterie

Wskazania:

 Stosowany jako suplement codziennej diety pozwala utrzymać równowagę flory bakteryjnej jelit, która odgrywa kluczową rolę w ich prawidłowym funkcjonowaniu.

Dawkowanie:

Doustnie. W przypadku dyskomfortu żołądkowego 1-2 saszetki dziennie przez 2-3 tygodnie. Przy codziennej suplementacji spożywać 1 saszetkę dziennie. Preparat można spożywać bezpośrednio albo po zmieszaniu z wodą, mlekiem, jogurtem przed lub w czasie posiłku.