Doppelherz Energovital, płyn, 1000 ml
37.15 zł

Doppelherz Energovital, płyn, 1000 ml

Doppelherz Energovital, płyn, 1000 ml
Ostatnia cena produktu
37.15 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat wzmacniająco-tonizujący stosowany w celu zwiększenia sił witalnych organizmu. Usprawnia pracę układu krążenia, serca i układu nerwowego. Opóźnia procesy starzenia i zmniejsza skutki stresu. Uzupełnia braki witaminowe. Usprawnia pracę serca, krwiobiegu i układu nerwowego, zwiększa siły witalne, opóźnia procesy starzenia.
 

Wchodzą one w reakcje z wolnymi rodnikami, chroniąc komórki przed ich niszczącym wpływem. Wolne rodniki reagują z cząsteczkami białek, lipidów, cukrów, kwasów nukleinowych i powodują zmiany ich struktury przyczyniając się do uszkodzeń i przyspieszając procesy starzenia się organizmu. Powstawaniu wolnych rodników sprzyja: zanieczyszczenie środowiska, palenie tytoniu, promieniowanie ultrafioletowe, stres oraz nieprawidłowa dieta. Bioflawonoidy zmniejszają m.in. utlenianie dobrego cholesterolu, przez co zapobiegają miażdżycy naczyń krwionośnych

Skład

Wartość odżywcza preparatu
Składnik Ilość (w 100 ml)
Suchy wyciąg z owoców głogu 1000 mg
Suchy wyciąg z liści melisy 1000 mg
Koncentrat z czerwonego wina 1000 mg
Suchy wyciąg ze skórek winogron 50 mg
Niacyna 25 mg
Witamina B1 5 mg
Witamina B2 5 mg
Pantotenian wapnia 25 mg
Witamina B6 5 mg
Witamina B12 3,5 µg
Kwas foliowy 300 µg
Witamina C 100 mg
Siarczan manganu 0,1 mg
Siarczan miedzi 0,1 mg
Cytrynian amonowo-żelazowy 100 mg

 

Dawkowanie

Stosować doustnie 2-3 razy dziennie po 20 ml (2 łyżki stołowe) preparatu podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej (40-60 ml). Suplement diety. Suplementy diety nie mogą być stosowane w zastępstwie zróżnicowanej diety.

Wskazania

Zalecany dla osób, które muszą szczególnie dbać o swoje serce: narażonych na stres, mało aktywnych fizycznie i w starszym wieku. Preparat Vital Tonik zawiera wysokie dawki aktywnych biologicznie flawonoidów oraz witamin i soli mineralnych istotnych dla pracy układu krwionośnego i nerwowego. Bioflawonoidy to jedne z najbardziej aktywnych naturalnych przeciwutleniaczy.

 

Przeciwwskazania

 Nie stosować przy nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Nie stosować u dzieci. Skonsultować z lekarzem w przypadku zaburzeń metabolizmu żelaza (np. hemosyderozie).

Działania niepożądane

Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Interakcje: Nie stosować jednocześnie z innymi preparatami zawierającymi znaczne dawki żelaza ani z antybiotykami z grupy tetracyklin (np. doksycyklina).

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 958 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h