Elastil-Q Relax, krem na opuchnięte i zmęczone nogi, 125 ml
25.69 zł

Elastil-Q Relax, krem na opuchnięte i zmęczone nogi, 125 ml

Elastil-Q Relax, krem na opuchnięte i zmęczone nogi, 125 ml
Ostatnia cena produktu
25.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

W okresie ciąży, a zwłaszcza w jej zaawansowanym stadium, kobiety cierpią na obrzęki kończyn dolnych. Przyszłe mamy mają poczucie, że ich nogi są ciężkie i zmęczone. Do tego dochodzą jeszcze bóle pleców. Na te dolegliwości Elasti-Q opracował nowy produkt - Elasti-Q Relax – preparat, który usuwa owe problemy. Jest on przeznaczony dla kobiet w ciąży, które mogą go stosować bez ograniczeń.

Active Relax balls
Eteryczny zapach substancji czynnych, dzięki zastosowanej technologii Active Relax balls w chwilę po aplikacji preparatu jest neutralizowany, tłumi go przyjemna, świeża woń kwiatów.
Nowoczesna, zaawansowana formuła Elasti-Q Relax wykorzystująca powyższy unikalny sposób opracowania, zapewnia wyjątkową ulgę od opuchlizn, rozluźnienie w przypadku bólów pleców i zmęczonych nóg. Umożliwia również wykonywanie delikatnego masażu bez konieczności zastosowania specjalnego preparatu.

Właściwości

Krem do ciała Elasti-Q Relax to skuteczny preparat na opuchnięte i zmęczone nogi, przeznaczony przede wszystkim dla kobiet w ciąży. Ten działający efektywnie także w przypadku bólów pleców produkt odznacza się lekką, a zarazem zwartą konsystencją, która gwarantuje wyjątkową łatwość rozsmarowywania.
Stosowanie Elasti-Q Relax zapewnia:
- ulgę dla opuchniętych i zmęczonych nóg;
- ulgę w bólach pleców;
- delikatny, chłodzący efekt przynoszący ukojenie dla zmęczonych partii ciała;
- bardzo przyjemne i relaksujące uczucie podczas aplikacji;
- po roztarciu – świeży zapach kwiatów.

Stosowanie

Odpowiednią ilość kremu nanieść na nadwyrężone miejsca i delikatnie rozcierać.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h