Kinder, test ciążowy płytkowy, 1 szt
12.29 zł

Kinder, test ciążowy płytkowy, 1 szt

Kinder, test ciążowy płytkowy, 1 szt
Ostatnia cena produktu
12.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Każde pudełko zawiera:

  • Torebkę foliową z płytką testową i pipetą
  • Ulotkę informacyjną
  • Pojemnik na mocz


 

Działanie

Umożliwia wykrycie ciąży już pierwszego dnia po upływie terminu spodziewanej miesiączki. Im bardziej ciąża jest zaawansowana, tym wyższe jest stężenie HCG w moczu.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Próbkę moczu należy pobrać do czystego i suchego pojemnika. Aby rozpocząć test, należy za pomocą pipety należy pobrać 0,2 ml (około 4 kropli) próbki moczu, a następnie nanieść na okienko kontrolne na płytce a następnie zaczekać do chwili pojawienia się barwnych linii.

Zalecane jest pobranie próbki pierwszego porannego moczu, ponieważ jest on najbardziej skoncentrowany i zawiera najwyższe stężenie HCG ale można również pobrać próbkę o każdej porze dnia. W zależności od stężenia HCG w próbce moczu, pozytywny wynik (ciąża) może być widoczny już po upływie 40 sekund. W celu potwierdzenia wyniku negatywnego (brak ciąży) zaleca się zaczekać 5 minut. Nie należy odczytywać wyniku po upływie tego czasu, ponieważ wynik może być zafałszowany ze względu na zachodzące reakcje chemiczne.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h