Micro Błonnik aroniowo - jabłkowy, proszek, 120 g
13.99 zł

Micro Błonnik aroniowo - jabłkowy, proszek, 120 g

Micro Błonnik aroniowo - jabłkowy, proszek, 120 g
Ostatnia cena produktu
13.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Unikalna kompozycja zmikronizowanych owoców aronii i błonnika jabłkowego. Oprócz wszystkich zalet błonnika, umożliwia nam dostarczenie zbawiennych dla zdrowia antyoksydantów. Owoce aronii, zawierają antocyjany jak i katechiny, odpowiedzialne za usuwanie wolnych rodników i zapobieganie tworzeniu się nowych. Antocyjany aroniowe opóźniają więc procesy starzenia, ułatwiają przemianę materii, regulują gospodarkę tłuszczową organizmu, usuwają metale ciężkie. Aronia łączy zdrowotne właściwości czerwonego wina i zielonej herbaty.

Składniki

Zmikronizowane owoce aronii (20%) i błonnik jabłkowy.

Właściwości składników

  • wspomaga perystaltykę jelit
  • wspomaga pracę przewodu pokarmowego
  • wspomaga rozwój korzystnych bakterii jelitowych
  • nie podwyższa wartości energetycznej posiłku

Zalecane dzienne spożycie

Zacząć od małych porcji (1 łyżeczka dziennie) i stopniowo zwiększać do uzyskania optymalnych rezultatów. Błonnik wymieszać z wodą, innym napojem lub jogurtem. Każdorazowo popić szklanką wody. nie spożywać na sucho. nie należy przekraczać porcji 20 g błonnika (8 łyżeczek) dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

MICROSTRUCTURE
Cyrulików 37a
04-402 Warszawa

Micro Błonnik Aroniowo-Jabłkowy - zastosowanie i działanie

Skład:

błonnik jabłkowy zmikronizowane owoce aronii

Postać:

proszek

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Gastroenterologia Dietetyka

Działanie :

uzupełnia dietę w błonnik

Wskazania:

Preparat polecany jest dla osób prowadzących siedzący tryb życia, o małej aktywności ruchowej oraz dla osób odchudzających się z tendencjami do zaparć.

Dawkowanie:

Doustnie. Zacząć od małych porcji (1 łyżeczka ok. 3,5g dziennie) i stopniowo zwiększać do uzyskania optymalnych rezultatów. Błonnik wymieszać z wodą, innym napojem lub jogurtem. Każdorazowo popić szklanką wody. Nie spożywać na sucho. Nie należy przekraczać porcji 20 g błonnika (7 łyżeczek) dziennie.   Podczas przyjmowania preparatu zalecane jest przyjmowanie dużej ilość płynów. Spożywanie błonnika bez jednoczesnej dużej ilości płynów może nawet nasilić zaparcia.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat  w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.