Signa, test ciążowy strumieniowy, 1 szt
10.78 zł

Signa, test ciążowy strumieniowy, 1 szt

Signa, test ciążowy strumieniowy, 1 szt
Ostatnia cena produktu
10.78 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Jednostopniowy strumieniowy test ciążowy Signa Test jest łatwym w użyciu testem przewidzianym do określenia obecności hormonu ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) w moczu, dla wczesnego wykrycia ciąży.

Hormon ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) jest hormonem glikoproteiny, wytwarzanym wkrótce po zapłodnieniu przez rozwijające się łożysko. Podczas prawidłowej ciąży, hCG może zostać wykryty w moczu nawet 6 dnia od poczęcia, szansa wykrycia podwaja się co 1,3 – 2 dni.

Od pierwszego dnia, w którym nie nastąpiła oczekiwana miesiączka, poziom hCG w moczu wynosi około 100mlU/ml, podczas gdy najwyższy poziom wahający się od 100,000 do 200,000 obserwowanych pod koniec pierwszego trymestru. Obecność hCG zaraz po poczęciu i jego znacząco wzrastające stężenie podczas początkowego etapu ciąży, czynią z niego wiarygodny wyznacznik wczesnego wykrywania ciąży.

Charakterystyka:

  • czułość - 25 mlU/ml,
  • dokładność - odpowiada testowi laboratoryjnemu i wynosi ponad 99%,
  • wczesne wykrycie - potrafi wykryć już 6-dniową ciążę,
  • łatwość i higiena wykonania - wystarczy umieścić pasek absorpcyjny w stumieniu moczu,
  • szybkość.
  • wynik testu w ciągu 5 minut.
  • wygoda - do wykonania o każdej porze dnia.


Sposób użycia: wystarczy włożyć końcówkę absorpcyjną w strumień moczu na 10 sekund i poczekać na wynik badania.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h