Oillan, maść parafinowa pielęgnacyjna, 100 g
10.81 zł

Oillan, maść parafinowa pielęgnacyjna, 100 g

Oillan, maść parafinowa pielęgnacyjna, 100 g
Ostatnia cena produktu
10.81 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Maść polecana jest do łagodzenia stanu podrażnionej, suchej, swędzącej i łuszczącej się skóry, a także do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii dzieci i dorosłych. Maść przeznaczona jest szczególnie dla osób z chorobami, którym towarzyszy przesuszenie skóry m. in. łuszczyca, atopowe zapalenie skóry i rybia łuska.

Skład według INCI

Parafina ciekła 40%, parafina stała 60%.
Dermokosmetyki Oillan nie zawierają substancji zapachowych, konserwujących i barwiących, dzięki czemu są dobrze tolerowane przez skórę i mogą być stosowane również przez osoby o skórze szczególnie wrażliwej.

Właściwości

Parafina jest doskonałą substancją o działaniu nawilżającym, która tworzy na powierzchni skóry warstwę chroniącą przed utratą naturalnej wilgotności. Eliminuje objawy suchości skóry, a także zmniejsza jej szorstkość i łuszczenie się.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 920 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h