Oceanic AA Therapy Diabetes, olejek do kąpieli, 200 ml
16.17 zł

Oceanic AA Therapy Diabetes, olejek do kąpieli, 200 ml

Oceanic AA Therapy Diabetes, olejek do kąpieli, 200 ml
Ostatnia cena produktu
16.17 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Olejek do kapieli dla diabetyków.

 

Skład według INCI

Olejek do kąpieli dla diabetyków zawiera parafinę ciekłą. Jest to produkt o właściwościach emolientu. Nawilża i regeneruje. Pozostawia na skórze warstwę ochronną. Zmniejsza uczucie swędzenia skóry.

Właściwości

Linia AA THERAPY do pielęgnacji skóry dla diabetyków zapewnia: silne nawilżenie suchej i szorstkiej skóry. Zmniejszenie rogowacenia skóry i skłonności do jej pękania.
Łagodzenie uczucia świądu. Działanie przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne – profilaktyka infekcji skóry stóp. Łagodzenie podrażnień. Nawilża i wygładza, likwiduje uczucie szorstkości i przesuszenia naskórka, zmniejsza uczucie swędzenia skóry.

Przeznaczenie

Podstawą leczenia cukrzycy jest stosowanie terapii, które zapewnią wyrównanie poziomu cukru we krwi, ale jako działanie wspomagające, dla profilaktyki i łagodzenia zmian skórnych także w obrębie stopy, zalecane jest stosowanie odpowiednich dermokosmetyków dostosowanych do specjalnych wymagań pacjenta chorującego na cukrzycę. Stosowanie tych preparatów przynosi ulgę i poprawia codzienny komfort życia chorego. AA THERAPY dla diabetyków to: dermokosmetyki opracowane we współpracy z diabetologami i dermatologami. Produkty przebadane z udziałem diabetyków. Innowacyjne, specjalnie dobrane receptury zawierające substancje aktywne, które kompleksowo rozwiązują problemy skóry u diabetyków, przez łagodzenie zmian i profilaktykę powstawania nowych. Produkty o delikatnej konsystencji, które łatwo się rozprowadzają i wchłaniają. Doskonale tolerowane, hipoalergiczne receptury o zredukowanej ilości konserwantów.