Oceanic AA Therapy Diabetes, krem do stóp, zmiękczający, 100 ml
21.25 zł

Oceanic AA Therapy Diabetes, krem do stóp, zmiękczający, 100 ml

Oceanic AA Therapy Diabetes, krem do stóp, zmiękczający, 100 ml
Ostatnia cena produktu
21.25 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Linia AA THERAPY do pielęgnacji skóry dla diabetyków.

Skład według INCI

Krem zmiękczająco-ochronny do stóp dla diabetyków zawiera aktywny czynnik lipidowy, mocznik (5%). Regeneruje i chroni, zapobiega szorstkości i pękaniu naskórka, nawilża, pozostawia na skórze warstwę ochronną. To dodatkowa ochrona przed infekcjami – obniżone pH produktu.

Właściwości

Linia AA THERAPY do pielęgnacji skóry dla diabetyków zapewnia: silne nawilżenie suchej i szorstkiej skóry. Zmniejszenie rogowacenia skóry i skłonności do jej pękania.
Łagodzenie uczucia świądu. Działanie przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne – profilaktyka infekcji skóry stóp. Łagodzenie podrażnień. Nawilża i wygładza, likwiduje uczucie szorstkości i przesuszenia naskórka, zmniejsza uczucie swędzenia skóry.

Przeznaczenie

Podstawą leczenia cukrzycy jest stosowanie terapii, które zapewnią wyrównanie poziomu cukru we krwi, ale jako działanie wspomagające, dla profilaktyki i łagodzenia zmian skórnych także w obrębie stopy, zalecane jest stosowanie odpowiednich dermokosmetyków dostosowanych do specjalnych wymagań pacjenta chorującego na cukrzycę. Stosowanie tych preparatów przynosi ulgę i poprawia codzienny komfort życia chorego. AA THERAPY dla diabetyków to: dermokosmetyki opracowane we współpracy z diabetologami i dermatologami. Produkty przebadane z udziałem diabetyków. Innowacyjne, specjalnie dobrane receptury zawierające substancje aktywne, które kompleksowo rozwiązują problemy skóry u diabetyków, przez łagodzenie zmian i profilaktykę powstawania nowych. Produkty o delikatnej konsystencji, które łatwo się rozprowadzają i wchłaniają. Doskonale tolerowane, hipoalergiczne receptury o zredukowanej ilości konserwantów.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h