Maxiprost, tabletki, 100 szt
25.44 zł

Maxiprost, tabletki, 100 szt

Maxiprost, tabletki, 100 szt
Ostatnia cena produktu
25.44 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mężczyzn, firma Naturell wprowadziła preparat Maxiprost, zawierający wyciąg z owoców palmy sabałowej. Zawarte w wyciągu bogactwo naturalnych składników pozwoli mężczyznom po 40. roku życia należycie zatroszczyć się o własne zdrowie, nie dopuszczając do przerostu gruczołu krokowego, hamując go, jeśli się rozpoczął i ograniczając towarzyszące mu nieprzyjemne objawy. Dzięki preparatowi Maxiprost "męski problem" nie musi Cię dotknąć.

Składniki

substancja czynna - wyciąg z owoców palmy sabałowej (Saw Palmetto) 150 mg .

Zalecane dzienne spożycie

dorośli 1 - 2 tabletki dziennie. Najlepiej stosować po posiłku, popijając wodą.
Preparat przeznaczony jest dla mężczyzn po 40. roku życia w celu utrzymania prawidłowego stanu gruczołu krokowego (prostaty). Przyjmować po konsultacji z lekarzem. Preparat należy stosować długotrwale, min. 6-8 tygodni.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Maxiprost - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z nasion dyni wyciąg z owoców jałowca wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Urologia Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki korzystnie wpływające na funkcjonowanie prostaty

Wskazania:

Suplementacja diety w składniki korzystnie wpływające na funkcjonowanie prostaty.

Dawkowanie:

Doustnie. 1-2 tabletki dziennie po posiłku, popijając wodą. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.