GastopKaps, kapsułki miękkie, 10 szt
5.79 zł

GastopKaps, kapsułki miękkie, 10 szt

GastopKaps, kapsułki miękkie, 10 szt
Ostatnia cena produktu
5.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Gastopkaps to preparat w nowoczesnej, dyskretnej formie kapsułki. 

 

Skład

1 kapsułka zawiera 125 mg symetykonu oraz: glicerol, polisorbat, żółcień chinolinowa. Pozdrawiamy, zespół doz.pl.

Działanie

Gastopkaps pomaga skutecznie usunąć:

  • wzdęcia
  • uczucie pełności
  • odbijanie

Gastopkaps jest bezpieczny dla organizmu, ponieważ nie wchłania się z przewodu pokarmowego, nie wchodzi też w istotne interakcje z lekami.
 

Wskazania

Wskazaniem do stosowania Gastopkaps jest łagodzenie objawów związanych z nagromadzeniem i uwięzieniem gazu w jelitach takich, jak: wzdęcia, uczucie pełności po jedzeniu, kolka jelitowa, bóle brzucha, słaba czynność jelit po zabiegach chirurgicznych. Gastopkaps może być także stosowany przed zabiegami diagnostycznymi w obrębie jamy brzusznej, gdyż poprawia jakość uzyskanego obrazu radiologicznego, ultrasonograficznego oraz endoskopowego. Gastopkaps skutecznie pomaga pozbyć się dyskomfortu związanego ze wzdęciami i pozwala znów normalnie funkcjonować.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Gastopkaps - zastosowanie i działanie

Skład:

symetykon

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

przeciwwzdęciowe

Wskazania:

Łagodzenie objawów związanych z nagromadzeniem i uwięzieniem gazu w jelitach takich, jak: wzdęcia, uczucie pełności po jedzeniu, kolka jelitowa, bóle brzucha, słaba czynność jelit po zabiegach chirurgicznych. Gastopkaps może być także stosowany przed zabiegami diagnostycznymi w obrębie jamy brzusznej, gdyż poprawia jakość uzyskanego obrazu radiologicznego, ultrasonograficznego oraz endoskopowego.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli i młodzież powyżej 14 roku życia: w koniecznych przypadkach stosuje się 1-2 kapsułki wyrobu medycznego Gastopkaps doustnie do 3 razy w ciągu doby.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.