Oculofort, kapsułki, 40 szt
21.23 zł

Oculofort, kapsułki, 40 szt

Oculofort, kapsułki, 40 szt
Ostatnia cena produktu
21.23 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Oculofort jest preparatem bogatym w substancje biologicznie czynne, których obecność w codziennym pożywieniu wpływa korzystnie na narząd wzroku. Występująca w ekstrakcie z kwiatów nagietka luteina (ważny składnik plamki żółtej w siatkówce oka) w połączeniu z antocyjanami w owocach borówki czernicy, witaminami C i E oraz biopierwiastkami: selenem i cynkiem wpływa na prawidłowe widzenie. Składniki preparatu zabezpieczają oko przed szkodliwym promieniowaniem UV i wolnymi rodnikami oraz odżywiają od wewnątrz strukturę oka.

Właściwości składników


- poprawia komfort widzenia oraz łagodzi objawy zmęczonych oczu,
- poprawia widzenie w nocy,
- chroni oczy przed szkodliwym działaniem promieni UV.

 

 


Preparat szczególnie polecany jest osobom pracującym przy komputerze, w złych warunkach oświetleniowych, spędzającym wiele godzin za kierownicą lub przed telewizorem oraz osobom starszym.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Oculofort - zastosowanie i działanie

Skład:

luteina antocyjany z borówki czernicy witamina E (tokoferol) witamina C (kwas askorbinowy) selen cynk

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Okulistyka

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki korzystnie wpływające na narząd wzroku

Wskazania:

Preparat polecany osobom pracującym przy komputerze i w złych warunkach oświetleniowych, spędzających wiele godzin za kierownicą lub telewizorem, osobom starszym.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka 2 razy dziennie. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.