Colon C light, granulat, 180 g
16.89 zł

Colon C light, granulat, 180 g

Colon C light, granulat, 180 g
Ostatnia cena produktu
16.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Colon C Light sporządzony jest w 100 % z surowca naturalnego ułatwiającego perystaltykę jelit. Codzienne stosowanie preparatu dostarcza organizmowi odpowiednią ilość błonnika niezbędnego do regularnej pracy jelit.

Łupiny nasion babki płesznik mają zdolność wiązania wody; pęcznieją, zwiększając wielokrotnie swoją objętość. Zawarte w łupinach związki śluzowe przechodzą prawie niezmienione do dolnych odcinków przewodu pokarmowego, powodując zahamowanie resorpcji zwrotnej wody w jelicie grubym, a w konsekwencji pobudzają perystaltykę jelita grubego.
 

Składniki

Łupiny nasion babki płesznik.

Porcja dzienna zawiera 20 g łupin nasion babki płesznik.

Właściwości składników

Colon C light ochrona jelit:

  • stanowi źródło naturalnego błonnika
  • łagodnie pobudza perystaltykę jelit
  • ułatwia odchudzanie.

Zalecane dzienne spożycie

2 razy dziennie po 10 g (2 czubate łyżeczki) – jedną porcję przed śniadaniem, drugą przed kolacją. Zmieszać z wodą lub z  sokiem i bezzwłocznie wypić. Popić dodatkową szklanką wody lub soku. Po dwóch tygodniach można zmniejszyć ilość preparatu o połowę.

Należy wypijać dziennie co najmniej 250 ml wody lub soku owocowego na każde 5 g (czubatą łyżeczkę) Colon C Light.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Preparat niezalecany osobom z niedrożnością jelit.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji. Preparat nie może stanowić substytutu zróżnicowanej diety. Nie zalecany kobietom w ciąży i w okresie karmienia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 902 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

A-Z MEDICA
Władysława IV 13c
80-547 Gdańsk

Colon C Light - zastosowanie i działanie

Skład:

łuski nasion babki płesznik

Postać:

granulat

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w błonnik uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie korzystnie wpływa na pracę jelit

Wskazania:

Preparat polecany jako uzupełnienie codziennej diety w błonnik niezbędny do prawidłowej pracy jelit. Stosowanie preparatu wspomaga kurację odchudzającą.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 razy dziennie po 10 g (2 czubate łyżeczki). Jedną porcję przed śniadaniem, drugą przed kolacją. Zmieszać z wodą lub sokiem i wypić. Popić dodatkową szklanką wody lub soku. Po dwóch tygodniach można zmniejszyć ilość preparatu o połowę. Nie przekraczać zalecanej dawki. Zaleca się stosowanie Colonu C Light 25-30 minut przed posiłkiem.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz niedrożność jelit.

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus