Oceanic AA Therapy Ja i Mama, maść do brodawek sutkowych, 30 ml
10.59 zł

Oceanic AA Therapy Ja i Mama, maść do brodawek sutkowych, 30 ml

Oceanic AA Therapy Ja i Mama, maść do brodawek sutkowych, 30 ml
Ostatnia cena produktu
10.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Zmniejsza podrażnienie i przesuszenie brodawek sutkowych w czasie ciąży i karmienia piersią. Nawilża i natłuszcza skórę.

Skład według INCI

Maść do pielęgnacji brodawek sutkowych dla kobiet w ciąży i po porodzie zawiera Medilan – lanolinę oczyszczoną z alergenów. Produkty posiadają w swoim składzie surowce najwyższej jakości, dobrane specjalnie pod względem dermatologicznym.

Przeznaczenie

AA THERAPY JA i MAMA to nowa linia dermokosmetyków, która powstała przy współpracy z dermatologami i ginekologami.  Produkty dla dziecka uzyskały Pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.
Preparaty dla mamy zostały przebadane z udziałem kobiet w ciąży i karmiących w Klinice Dermatologii AM w Gdańsku. Wyjątkową jakość produktów, uzyskano w standardach produkcji farmaceutycznej, gwarantując w ten sposób bezpieczeństwo, ochronę i właściwą pielęgnację skóry dziecka i matki.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h