Oceanic AA Therapy Ja i Mama, krem przeciw odparzeniom, 100 ml
10.64 zł

Oceanic AA Therapy Ja i Mama, krem przeciw odparzeniom, 100 ml

Oceanic AA Therapy Ja i Mama, krem przeciw odparzeniom, 100 ml
Ostatnia cena produktu
10.64 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Łagodzi zaczerwienienia i przyspesza regenerację skóry. Zapewnia pełną ochronę przed odparzeniami. Produkt niezastąpiony przy każdej zmianie pieluszek.

Skład według INCI

Produkty AA THERAPY JA i MAMA posiadają w swoim składzie surowce najwyższej jakości, dobrane specjalnie pod względem dermatologicznym. Krem przeciw odparzeniom zawiera 5% d-pantenolu, 5% tlenku cynku, alantoinę.

Przeznaczenie

AA THERAPY JA i MAMA to nowa linia dermokosmetyków, która powstała przy współpracy z dermatologami i ginekologami. Produkty dla dziecka uzyskały Pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.
Preparaty dla mamy zostały przebadane z udziałem kobiet w ciąży i karmiących w Klinice Dermatologii AM w Gdańsku. Wyjątkową jakość produktów, uzyskano w standardach produkcji farmaceutycznej, gwarantując w ten sposób bezpieczeństwo, ochronę i właściwą pielęgnację skóry dziecka i matki.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h