Blend a Med 3D Lemon Extract, pasta, 125 ml
9.80 zł

Blend a Med 3D Lemon Extract, pasta, 125 ml

Blend a Med 3D Lemon Extract, pasta, 125 ml
Ostatnia cena produktu
9.80 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Pasta Blend-a-med Lemon Extract została stworzona dla osób, które chcą cieszyć się efektem trójwymiarowego wybielania oraz owocowym smakiem pasty do zębów.

Chcesz, aby Twoje zęby stały się białe i błyszczące? Chcesz spróbować cytrynowego orzeźwienia? Dla wszystkich, którzy dbają o piękny, zdrowy uśmiech Blend-a-med wprowadza wybielającą pastę – Blend-a-med Delicate White.

Właściwości

Naturalny ekstrakt z cytryny i posmak limonki zapewniają wyjątkowe uczucie świeżości i oczyszczenia. Formuła Blend-a-med 3D White zapewnia efekt wybielania.
Innowacyjne, aktywne składniki wybielające zawarte w paście Blend-a-med 3D White rozchodzą się z pianą dookoła zębów, aby dotrzeć do wszystkich powierzchni zębów, nawet do przestrzeni międzyzębowych. Pasty Blend-a-med 3D White pomagają dbać o wszystkie aspekty zdrowia zębów.
 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h