Staw 3000 +, tabletki, 30 szt + 1 szt
19.94 zł

Staw 3000 +, tabletki, 30 szt + 1 szt

Staw 3000 +, tabletki, 30 szt + 1 szt
Ostatnia cena produktu
19.94 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Staw 3000+ jest nową generacją suplementu żywnościowego przeznaczonego do odżywiania stawów i chrząstek ze specjalnie opracowanym składem jakościowym produktów naturalnych m.in. MSM (metylosulfonometan), glukozaminę i siarczanem chondroityny, które dodano w klinicznie sprawdzonych skutecznych dawkach. Ponadto kombinacja ta jest wzbogacona o wysuszony olej z nasion ogórecznika lekarskiego. (15% kwas gamma-linolenowy), który wyraźnie zwiększa wykorzystanie i wzmacnia efekt wszystkich składników.

Składniki

(1 tabletka): MSM 500mg, siarczan glukozaminy 750mg, siarczan chondroityny 250mg, suszony olej z ogórecznika lekarskiego 25mg, kwas stearynowy, stearynian magnezu, celuloza, maltodekstryna, sól sodowa karboksymetylocelulozy, dwutlenek krzemu.

Właściwości składników

Staw 3000+ jest stworzony w celu osiągnięcia maksymalnego efektu wsparcia podstawowego leczenia osteoporozy, reumatoidalnego zapalenia stawów i kręgosłupa, polepszenia sprawności ruchowej oraz zwiększenia stopnia wyżywienia i regeneracji kośćca.

Zalecane dzienne spożycie

2 tabletki dziennie (rano i wieczorem, najlepiej po jedzeniu).

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h