Biała Perła System, żel stomatologiczny wybielająco-regenerujący, 130g (2x65 aplikacji)
Biała Perła System, żel stomatologiczny wybielająco-regenerujący, 130g (2x65 aplikacji)
0.00 zł

Biała Perła System, żel stomatologiczny wybielająco-regenerujący, 130g (2x65 aplikacji)

Biała Perła System, żel stomatologiczny wybielająco-regenerujący, 130g (2x65 aplikacji)
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

BIAŁA PERŁA to profesjonalny system do wybielania zębów z użyciem aplikatorów (nakładek na zęby). Doskonale usuwa przebarwienia powstałe podczas palenia papierosów, picia kawy i herbaty.

BIAŁA PERŁA zawiera peroksydy, które wybielają zęby oraz fluor, który wzmacnia ich szkliwo i zabezpiecza przed próchnicą.

Zestaw zawiera 3 specjalistyczne aplikatory, 2 tuby z żelem, etui, strzykawkę, instrukcję przeprowadzenia kuracji oraz wskaźnik skali bieli zębów.

Skład

Woda, kwas poliakrylowy, trójetanoloamina, glikol propylenowy, ester metylowy kwasu p-hydroksybenzoesowego, mentol, 10% nadtlenek karbamidu, fluorek sodu.

Działanie

Żel wybielający BIAŁA PERŁA z fluorem usuwa kamień nazębny i regeneruje szkliwo zębów na drodze wolnego procesu oksydacyjnego. Struktura zębów pozostaje nienaruszona. Rezultat jest widoczny już po pierwszym tygodniu stosowania BIAŁEJ PERŁY.

Sposób użycia wyrobu medycznego


  1. Aplikator zanurzamy w gorącej wodzie na 5 sekund. Aplikator powinien być dostatecznie miękki, aby uformował się na zębach. UWAGA: Przy dłuższym przegrzaniu aplikator może ulec zniszczeniu!
  2. Po wyciągnięciu aplikatora z wrzątku odczekać parę sekund, aby gorący aplikator nie poparzył nam dziąseł. Miękki aplikator w jamie ustnej formujemy palcami i językiem aż do jego stwardnienia. Po wyjęciu z ust pozostawiamy aplikator do wyschnięcia. W przypadku, gdy nie jesteśmy zadowoleni z kształtu aplikatora, możemy cały zabieg powtórzyć. Niepotrzebne resztki obcinamy nożyczkami.
  3. Jeżeli kształt jest już odpowiedni, należy niewielką ilość żelu wycisnąć do środka aplikatora. Apikator przed wyciśnięciem żelu musi być suchy, ponieważ woda pozbawia żel wartościowych składników.
  4. Aplikator z żelem nakładamy na zęby i pozostawiamy na 20-30 minut. Stosowanie żelu raz dziennie przynosi zadowalające wyniki, ale aby przyspieszyć proces wybielania, zwłaszcza przy zębach bardzo ciemnych, czynność możemy powtarzać 2-3 razy dziennie. W przypadku, gdy zęby albo dziąsła są nadwrażliwe, proszę skrócić czas działania żelu do 10-15 minut. Po każdym użyciu należy usta wypłukać wodą, a aplikator umyć.

Efekt trwałego wybielenia uzyskuje się po następnych 14-21 dniach. Przy każdej aplikacji zużywa się około 1-2 gramów żelu wybielającego.

Producent

DIMENZIA

Cechy produktu
PRODUCENT