Produkt w kategoriach

 Maść nagietkowa Nagietex, 40 g (Pampa)

Maść nagietkowa Nagietex, 40 g (Pampa)

10.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL

Opis

Maść nagietkowa stosowana na trudno gojące się rany, wybroczyny, ropne zapalenia skóry, urazy i sińce a także odmrożenia, odparzenia, oparzenia oraz pękające naczynka.

Skład

100 g maści zawiera:
Substancje czynne: Calendula Officinalis TM - 10,0 g
Substancje pomocznicze: wodorotlenek sodu, 4-hydroksybenzoesan etylu, biała wazelina, ciekła parafina, polisorbat 6, monostearynian glicerolu, alkohol cetostearylowy, woda oczyszczona, gliceryna, imidazolidinylomocznik, kwas benzoesowy.

Dawkowanie

Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, miejsca zmienione chorobowo smarować cienką warstwą maści 1-2 razy dziennie, w razie potrzeby częściej.

Wskazania

Podrażnienia, otarcia naskórka, ograniczone zapalenia skóry, krwiaki (siniaki) po urazach. Odparzenia, łagodne oparzenia i odmrożenia (zaczerwienienia skóry - I stopnia) pękające drobne naczynia.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników maści oraz rośliny z rodziny Compositae (np. nagietek).

Działania niepożądane

Nie stwierdzono.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Należy unikać smarowania maścią dużych powierzchni skóry.
Nie stosować u dzieci bez porozumienia z lekarzem.

Ciąża i karmienie piersią:
Nie stosować bez porozumienia z lekarzem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 827 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Maść nagietkowa - zastosowanie i działanie

Skład:

Calendula officinalis

Postać:

maść

Kategoria:

Homeopatyczne

Specjalności:

Homeopatia

Działanie :

przeciwzapalne przyspiesza gojenie

Wskazania:

Trudno gojące się rany, wybroczyny, ropne zapalenia skóry, urazy i sińce a także odmrożenia, odparzenia, oparzenia oraz pękające naczynka.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, maścią należy smarować miejsca chorobowo zmienione 1-2 razy dziennie, w razie potrzeby częściej.


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus
} }