Tena Comfort, pieluchy anatomiczne, plus, 10 szt + Fixpant, medium
11.03 zł

Tena Comfort, pieluchy anatomiczne, plus, 10 szt + Fixpant, medium

Tena Comfort, pieluchy anatomiczne, plus, 10 szt + Fixpant, medium
Ostatnia cena produktu
11.03 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Pieluchy anatomiczne TENA Comfort są przeznaczone dla osób mających średnie i duże problemy z nietrzymaniem moczu, prowadzących aktywny tryb życia. Powinny być używane w połączeniu z majtkami elastycznymi TENA fix. Są oferowane w czterech wersjach o różnym poziomie chłonności.

Pieluchy anatomiczne bardzo dobrze dostosowują się do kształtów ciała, są wyjątkowo chłonne i zapewniają uczucie suchości, dobrze odciągając wilgoć. Widoczny z zewnątrz wskaźnik wilgotności pozwala łatwo ocenić, kiedy wymiana pieluchy jest konieczna.

Poziom chłonności PLUS - wg normy ISO 11948-1 wynosi 1590. W opakowaniu 10 sztuk.
Paski w kolorze niebieskim.

W zestawie także majtki elastyczne fix standard w rozmiarze M (70 - 90 cm).

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus