Saguna silicol skin, żel, 100 ml
49.49 zł

Saguna silicol skin, żel, 100 ml

Saguna silicol skin, żel, 100 ml
Ostatnia cena produktu
49.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Silicol Skin - żel do pielęgnacji skóry trądzikowej, tłustej i podrażnionej. Preparat ma postać koloidalnej zawiesiny kwasu krzemowego, posiadającej bardzo silne właściwości absorbujące.


 

Skład według INCI

100 ml preparatu zawiera: dwutlenek krzemu 5,4 g, wodę, konserwanty: etanol, kwas askorbowy E 200, etyloparaben E 214.

Stosowanie

nałożyć preparat Silicol Skin w postaci maseczki, na uprzednio zwilżoną powierzchnię skóry i pozostawić przez ok. 10 min do wyschnięcia. Następnie spłukac ciepła wodą. W przypadku nadmiernego wysuszenia skóry można stosować tonik nawilżający. Uwaga! Zawsze przed zastosowaniem należy tubę dobrze wstrząsnąć.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 904 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus