Bros, płyn przeciwko komarom i kleszczom, 50 ml
4.63 zł

Bros, płyn przeciwko komarom i kleszczom, 50 ml

Bros, płyn przeciwko komarom i kleszczom, 50 ml
Ostatnia cena produktu
4.63 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Zawartość opakowania

Substancja czynna - N,N-dietylo-m-toluamid 12g/100g.

Charakterystyka produktu

Odstrasza komary, kleszcze i inne owady kłujące. Zawiera DEET - najskuteczniejszą substancję repelencyjną. Preparat nie jest tłusty, lepki, nie plami odzieży. Opakowanie z atomizerem umożliwia ochronę przed kleszczami także dla naszych czworonożnych przyjaciół.

Stosowanie produktu

Miejsca narażone na ukąszenia pokryć cienką warstwą płynu z odległości około 15cm. W celu ochrony przed kleszczami spryskać powierzchnię skóry przy nogawkach, mankietach i kołnierzykach. Zapobiega to wnikaniu kleszczy pod ubranie. Powtórzyć w razie potrzeby. Działa od razu po zastosowaniu. Można stosować u dzieci poniżej 3 roku życia.

Uwagi i środki ostrożności

Badania dermatologiczne nie wykazały oznak działań ubocznych.

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 902 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus