Oliwka, kapsułki, 30 szt.
18.89 zł

Oliwka, kapsułki, 30 szt.

Oliwka, kapsułki, 30 szt.
Ostatnia cena produktu
18.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Stosowanie wyciągu z liści oliwki zalecane jest zwłaszcza w diecie osób cierpiących na chorobę niedokrwienną serca oraz w profilaktyce miażdżycy.

Składniki

Ekstrakt z liścia oliwki (ok. 380 mg/kaps.) oraz składniki kapsułki.

Właściwości składników

Ekstrakt z liści oliwki powoduje obniżenie ciśnienia krwi oraz obniża poziom cholesterolu, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie naczyń wieńcowych.

Zalecane dzienne spożycie

Osoby dorosłe: zaleca się przyjmowanie po 1 kapsułce 2 razy dziennie przed jedzeniem, popijając płynem.Nie przekraczać zalecanych dawek.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

HERBAPOL
Chałupnika 14
31-464 Kraków

Oliwka - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt z liści oliwki

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w ekstrakt z liści oliwki europejskiej

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w składniki zawarte w ekstrakcie z liści oliwki europejskiej.

Dawkowanie:

Doustnie. Zaleca się przyjmowanie po 1 kapsułce 2 razy dziennie przed jedzeniem, popijając płynem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.